Krása s Beurerem

Cítit se dobře znamená cítit se krásně

Objevte naši kosmetickou řadu pro profesionální výsledky jako z kosmetického salonu. Hladká, pevná pokožka a zářivě krásné vlasy. Ošetření obličeje, péče o vlasy, masáž celulitidy nebo trvalé odstranění chloupků – přineste si své profesionální kosmetické studio domů.

Péče o obličej

Hýčkejte svou pleť produkty Beurer FaceCare: Vyčistěte pleť obličejovým kartáčkem a odstraňte přebytečné částečky pokožky pomocí našich mikrodermabrazních přístrojů. Ty také podporují krevní oběh a stimulují obnovu buněk. Sledovat dokonalé výsledky můžete s našimi kosmetickými zrcátky.

Péče o vlasy

S naší řadou HairCare si můžete vytvořit svůj vlastní osobní vzhled v závislosti na vaší náladě. Někdy drzé kudrnaté, přirozeně zvlněné nebo svůdně rovné. A to díky inovativní iontové technologii s celou dávkou lesku.

Odstranění chloupků

Naše produkty Beurer pro trvalou epilaci přesvědčí svým bezpečným a snadným domácím používáním. Profitujte z naší inovativní technologie, která je nejen spolehlivá a bezpečná, ale také klinicky testovaná. Kompatibilita našich přístrojů na odstraňování chloupků je navíc dermatologicky potvrzena.

Manikůra / Pedikůra

Profesionální péče o ruce a nohy jako v kosmetickém salonu. Objevte naše všestranné portfolio produktů pro dobře upravené nehty a pokožku.

Péče o tělo

Masáž, napínání pokožky, prokrvení pokožky. Řada Beurer Bodycare neponechává nic nesplnitelného pro váš osobní program zdraví, protože cítit se dobře znamená cítit se krásně.

Pánská péče od Beuer

Ušetřete si cestu k holiči – s našimi stylovými produkty péče o muže. V řadě HairRemoval najdete všechny produkty, které potřebujete pro upravený vzhled od hlavy až k patě. Profesionální péče o vousy a tělo z jednoho zdroje.

Péče o zuby

Zubní kartáček Beurer využívá technologii oscilačního a pulzujícího čištění, která umožňuje vysoký čisticí výkon.

Přejít nahoru