Zdraví s Beurerem

Prevence, diagnostika a terapie

Zdravotní řadu pro dokonale koordinovaný management zdraví navrhla, vyvinula a zkonstruovala do posledního detailu společnost Beurer. Bezpečnost byla testována mimo jiné dlouhodobými testy, testovacími studiemi, výzkumem a odbornou výměnou s uznávanými odbornými instituty.

Krevní tlak

Pravidelné měření krevního tlaku je důležité pro včasné zjištění vysokého krevního tlaku nebo pro kontrolu krevního tlaku. Tlakoměry na paži a zápěstí od Beurer vám zaručují bezpečnost a spolehlivost.

Hladina cukru v krvi

Moderní glukometry od Beurer nabízejí spolehlivé monitorování pro každodenní použití a pomáhají diabetikům okamžitě detekovat vysokou hladinu cukru v krvi a hypoglykémii a podle toho reagovat. Zjištěné hodnoty krevního cukru lze přehledně zdokumentovat a vyhodnotit v aplikaci „beurer HealthManager“ nebo v PC softwaru.

Mobilní EKG

S mobilním EKG přístrojem od Beurer můžete trvale a bezpečně kontrolovat svůj srdeční rytmus. Naše mobilní EKG zařízení vám umožňuje samostatně sledovat vaši srdeční aktivitu na cestách. Srdeční rytmus lze zaznamenat kdykoli, například ve chvílích nepohodlí. Výsledky lze zobrazit graficky pomocí přiloženého softwaru ECG Manager a lze je předat lékaři.

Pulzní Oxymetr

Tepová frekvence a saturace kyslíkem jsou důležité parametry pro vaše vlastní zdraví.
Pulzní oxymetry Beurer se používají k měření arteriální saturace hemoglobinu kyslíkem a srdeční frekvence. Zdravotnické prostředky jsou využívány v rámci tzv. pulzní oxymetrie, od zdravých vysokohorských sportovců až po chronicky nemocné osoby vyžadující péči.

Přístroj na úlevu při bodnutí hmyzem

Obtěžujícímu bodnutí a kousnutí hmyzem se přirozeně lze jen těžko vyhnout. Ale svědění a otoky lze léčit přesnou aplikací tepla.

Inhalátory

Inhalátory Beurer vám pomohou při nemocech, jako je astma nebo při léčbě jiných onemocnění dýchacích cest, jako je bronchitida nebo zápal plic.

Naslouchátka

Sluchadla Beurer zvyšují hlasitost všech zvuků uvnitř i venku. Díky ergonomickému designu je lze připevnit za ucho. Jsou sotva viditelné a nijak neobtěžují.

Teploměry

Teploměry Beurer přesvědčí svým moderním designem a nabízejí nejvyšší komfort měření. Bleskové změření teploty.

Léčba bolesti TENS

Prostřednictvím TENS – elektrické nervové stimulace – jsou nervy aktivovány vnějšími elektrickými impulsy. Léčba stimulačním proudem přístrojů TENS stimuluje tělu vlastní protibolestivé mechanismy a slouží tak k úlevě od bolesti.

Těhotenství

Plánování rodiny a života v harmonii: Přirozené metody kontroly cyklu a cílené plánování těhotenství lze snadno uvést do praxe. S moderní technologií měření teploty v kombinaci s aplikací cyklu nebo měřením dvou nejdůležitějších hormonů plodnosti nabízejí bazální teploměry Beurer a sada pro plodnost zcela nové možnosti pro spolehlivější identifikaci plodných a neplodných dnů.

Pomoc v nouzi

Mnoho seniorů a lidí se zdravotním postižením se v každodenním životě pohybuje samostatně. Ale zejména s přibývajícím věkem se zvyšuje nejistota a riziko pádu. Produkty Beurer poskytují pocit bezpečí doma i na cestách.

Ochrana dýchacích cest

Chraňte své okolí – s lékařskými obličejovými maskami Beurer.

Přejít nahoru